Видео: Ова е новата балканска СЕКС-БОМБА која ги полуде фановите на Инстаграм!

Пејачката Наташа Шавија уште еднаш ги покажа своите облини. 

img

Таа е новопечена српска пејачка која се гордее со своите облини и воопшто не се срами да ги покаже. Наташа на своите социјални профили објавува фотографии и видеа на кои секси позира во долна облека. 

Млада Новосаѓанка навела дека сака да го запознае Чазим Османи и дека е убав фраер.

Провокативната видео-снимка можете да ја погледнете овде. 

 

A video posted by Nataša Šavija (@natasa.savija) on Oct 10, 2014 at 1:20pm PDT

Тагови:

Facebook impact:

Објавено сабота, 01 ноември 2014 07:32:00
Напишано од Никола