Фото: Фризурата на сопругот на Северина стана ХИТ на социјалните мрежи!

Хрватската поп ѕвезда Северина неретко ја гледаме во различни модни изданија, но сопругот овој пат ја засени.

img

Синот на Драган Којиќ – Кеба на фотографијата во божиќна атносфера која Севе ја објавила на социјалните мрежи, носи елегантни панталони, кошула, фрак и спортски патики, поради што фановите на Северина жестоко го нападнаа и го исмеваа.

Малиот Кеба ја покажа и новата фризура откако одлучил да не се шиша, па неговата виткана коса доаѓа до израз.

Објавено вторник, 27 декември 2016 9:51:00
Напишано од Ирина