Со ОВАА фотографија Ана Ивановиќ собра над 50.000 лајкови!

Поранешната тенисерка објави фотографија од Чикаго, каде што некое време веќе живее, а сликата што ја објави на социјалните мрежи предизвика голем број коментари.

img

Ана Ивановиќ постави фотографија на нејзиниот Инстаграм профил и за многу кратко време доби над 50.000 лајкови , а повеќе од 1.3 милиони луѓе низ целиот свет ја следат на Инстаграм.

"Уживајќи во сонцето во Чикаго", напиша на сопругата на Бастијан Швајнштајгер под фотографијата, а во преден план е нејзиниот накит, што ѝм се допадна на жените,кои и оставаа комплименти во коментар.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено вторник, 17 октомври 2017 12:39:00
Напишано од Емилија