Имаше 100 килограми пред да се породи, а месец дена потоа Ана Николиќ е вистинска секс бомба

Неколку недели Ана воопшто не се појавуваше во јавноста, а новата слика која ја постави предизвика вистинска лудница.

img

-Ви благодарам на сите за убавите желби! Ве сакам многу и ми недостасувате! Ќе се дружиме повторно многу брзо - напиша Ана Николиќ покрај фотографијата која направи бум на интернет.

Иако Николиќ го покажа само горниот дел од телото, јасно е дека пејачката драстично ослабела. 

Да потсетиме, Ана се породи на 3.август во ГАК Народен фронт во Белград.

Facebook impact:

Објавено среда, 06 септември 2017 08:06:00
Напишано од емилија