ВИДЕО: Погледнете го новиот трејлер за филмот Спајдермен

Новиот филм за Спајдермен пристигнува ова лето, а Марвел и Сони Пикчрс го објавија вториот трајлер, кој изгледа многу добро.

 

img

Том Холанд ќе ја има главната улога во филмот „Spider-Man: Homecoming“, откако претходно имаше улога во филмот „Captain America: Civil War“.

Роберт Дауни Џуниор во филмот ќе го игра соработникот на Спајдермен Тони Старк, додека Мајкл Китон ќе игра главен негативец.

„Spider-Man: Homecoming“ во кината ќе биде од 7 јули 2017 година.

Се вчитува прикажувачот на видео...

Facebook impact:

Објавено среда, 29 март 2017 10:02:00
Напишано од sasho