Сандра Африка се бакнува со друго момче

Пејачката Сандра Африка заврши во прегратки на друг маж. Африка со фотографија се пофали на својот Инстаграм профил каде згодно момче ја бакнува во уста. 

img

Имено, Сандра Снима спот за новата песна, а на социјалните мрежи ги сподели првите кадри. Секси Сандра со атрактивно момче супер се снајдоа во улогата на љубовници, а сликата за кратко време стана хит на социјалните мрежи. 

Facebook impact:

Објавено сабота, 07 јануари 2017 09:00:00
Напишано од Емилија