Згодната девојка му вети масажа со “среќен крај“, а му приредија кошмар

„Јутјуберот“ Садам одлучи на својот пријател Крис да му приреди незаборавно изненадување.

img

Додека спиеше во собата, му прати секси девојка да го разбуди, облечена во градник, танга и секси чорапи.

Иако на почетокот беше малку збунет, брзо ја прифати масажата која му ја вети девојката и дозволи таа да му ги врзе рацете и нозете. После тоа, девојката го исклучи светлото, а кога тоа повторно се вклучи дечкотого чекаше кошмар.

Понатаму не ви откриваме, погледнете сами во видеото во продолжение.

 

Тагови:

Facebook impact:

Објавено вторник, 06 март 2018 03:31:00
Напишано од емилија


Последни вести