Овие чизми само што се појавија, а богатите девојки се луди по нив!

Дали ова се највпечатливите чизми кои некогаш сте ги виделе?!

img

Таман кога помисливме дека модните куќи веќе не можат да не изненадат, тие не убедија во спротивното.

Судејќи по Инстаграм профилите на многу девојки, ова не се чизми, туку чиста маѓија.

Кога луксузниот дизајнернерски бренд Сент Лорен ги претстави за сезоната есен/зима, потполно го привлекоа вниманието во модниот свет.

Она што посебно изненадува е нивната цена. Доколку се спремни да издвоите 8.000 евра, можете да ги порачате на онлајн страницата Нет-а-портер.

Facebook impact:

Објавено среда, 13 декември 2017 02:04:00
Напишано од емилија