Аца Лукас го напушти шоуто „Ѕвездите на Гранд“

 И  оваа сабота ќе проследиме нова конфликтна емисија од „Ѕвездите на Гранд“. Во ова издание, геладчите ги очекува уште доста квалитетни пејачи, а место за следниот круг  и овој пат има само за три девојки и пет момчиња.

img

Гледачите ги очекува уште една забавна вечер, а за тоа така навистина да биде  ќе се погрижат Аца Лукас, Драган Стојковиќ Босанец, Јелена Карлеуша, Марија Шерифовиќ и таинствениот член на жирито.

 Јелена ќе им  открие како прави деконтаминација, кој се пријави за пејач, а кој сака да стане водител...

Во еден момент Аца Лукас изреволтиран ќе си ги  спакува работите и  ќе го напушти студиото.

 Марија и  Вики  ќе бидат посебна приказна, а нивната расправија ќе ги остави  сите без зборови.

Facebook impact:

Објавено четврток, 12 јануари 2017 11:14:00
Напишано од Виолета