Гинеколог на Ана Ивановиќ објави селфи со тенисерката и ги изненади нејзините фанови

Дан Билзериан кој е самопрогласен „Крал на Инсраграм“ , светската слава ја стекна благодарение на раскошниот животен стил, жени, луди журки, алкохол и дрога..

 

img

Имено, гинекологот Небојша Зечевиќ објавил фотографија со Ана Ивановиќ, на својот Инстаграм профил и предизвикал бурни реакции.

Не само што ги подгреал гласините дека Ана Ивановиќ е бремена туку и поради наводното загрозување на нејзината приватност.

-Секоја чест, докторе, што сте го загрозиле идентитетот на пациенката, бил еден од коментарите под сликата.

Поради бројните коментари, а можеби и поради коментар на Ана Ивановиќ гинекологот во меѓувреме ја тргнал фотографијата од Инстаграм, но сепак подоцна повторно се појави на Инстаграм.

Инаку, Ана за време на гостувањето во емисијата „150. минути“ на ТВ Прва говорела за мајчинството каде истакнала дека се уште не планира бебе, но дека, еден ден, секако би сакала.

Facebook impact:

Објавено вторник, 10 јануари 2017 11:52:00
Напишано од elenaM