Кој ја грее Марија Шерифовиќ во овие ладни денови?

Тие двајца се нераздвојни!

img

 

Ладни денови и снег овие денови го зафатија Белград, па така и популарната пејачка Марија Шерифовиќ одлучила да не излегува од својот топол дом. Позанто е дека поп ѕвездата го обожава своето куче Роби, па така на својот фејсбук профил овјавила фотограија како со својот миленик ужива дома. Тие двајца се чини дека се нераздвоени, со оглед дека Марија секојдневно на социјалните мрежи објавува слики и снимки од својот миленик

 

Facebook impact:

Објавено среда, 11 јануари 2017 02:59:00
Напишано од Емилија