Цеца предизвика хаос на социјалните мрежи!

Најголемата фолк ѕвезда на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најсексипилните жени на естрадата.

img

Ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ правела свадба деновиве, а нејзина гостина била и Цеца. Во одлично расположение Цеца одлучила и да запее и тоа еден од нејзините најголеми хитови.

Заиграла и коло, а на следното видео може да се види и нејзиниот секси танц:

 

 

designer @vidicsasa @craznatovic_official #partytime #wedding #singer #friends @lukicsara @qpooooodb

A post shared by Sasa Vidic (@vidicsasa) on Sep 11, 2017 at 11:52am PDT

Facebook impact:

Објавено среда, 13 септември 2017 04:37:00
Напишано од Виолета