Џесика Алба покажа како изгледа без шминка

Актерката Џесика Алба одлучила сподели фотографија со своите обожаватели на која се гледа како таа изгледа пред и по шминкање пред да се појави на еден настан.

img

Многу останале затечени од оваа промена, но на фотографијата се гледа дека актерката во секој случај е преубава.

Изгледа дека бременоста навистина и влијае добро.

Facebook impact:

Објавено вторник, 14 ноември 2017 05:34:00
Напишано од Вероника