Ќе останете со поздзината уста: Милена заблеска во венчален фустан

Изминатиот викенд се одржа црковната венчавка на ТВ водителката Милена Антовска и нејзиниот сакан Гордан Станковски.

img

Деновиве преку медиумите можевте да погледнете доста фотографии од церемонијата во манастирот Св. Јован Бигорски каде во присуство на најблиските членови од семејствата Милена и Гордан си ја ветија својата љубов во добро и зло и пред Бога.

Убавата водителка на овој посебен ден блесна во венчаница од модната куќа „Елена Лука“ во која изгледа како вистинска принцеза. Бидејќи следува и свадбената веселба наскоро, очекуваме да ја видиме во уште едно невестинско издание.

Facebook impact:

Објавено вторник, 09 мај 2017 08:49:00
Напишано од Виолета