Милан Калиниќ им прати порака на сите кои се плашат од ладното време

Актерот и водител Милан Калиниќ редовно ги засмејува своите фанови на Инстаграм, а сега им прати порака на сите кои се плашат од ладното време.

img

 

Тој на Инстаграм објави интересно видео од местото каде е отиден на скијање и на тој начин ги воодушеви своите следачи.

Тој испеа песна за сите кои се плашат од ладното и планината.

 

Bože,ko sve skija danas

A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on Dec 15, 2017 at 1:45am PST

Тагови:

Facebook impact:

Објавено сабота, 16 декември 2017 11:57:00
Напишано од Виолета


Последни вести