Моника Белучи влажна во провиден фустан ги покажа атрибутите!

Моника Белучи самоуверено чекори во шестата деценија и се уште плени со својот сексапил. Иако има 52 години, Моника изгледа одлично, а на тоа и завидуваат сите жени.

img

Таа овојпат гордо се прошетала во мокар бел фустан, во целост провиден.

Моника по којзнае кој пат ги остави мажите без зборови со своите облини. Нејзината фотографија направи хаос на интернет, а обожавателите ја опсипаа со позитивни коментари.

 

Facebook impact:

Објавено вторник, 12 септември 2017 08:18:00
Напишано од емилија