Најсекси задник: Ги разочара фановите на Вимблдон, но тие веднаш и простија поради овие фотографии од Миконос

Една од најсексапилните тенисерки откако ги разочара фановите на Вимблдон бидејќи испадна во третата рунда најде начин како да им го сврте нивното внимание.

img

На Доминика Цибулкова не и требаше многу време за повторно да го сврте целото внимание насочено кон неа.

По кратката битка на Вимблдон таа отпатува на грчкиот остров Миконос од каде што секојдневно ги почестува своите тениски фанови со жешки фотографии, погледнете.

 

Тагови:

Facebook impact:

Објавено понеделник, 17 јули 2017 03:38:00
Напишано од емилија