Нападната снаата на Лепа Брена

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ очигледно ја осети лошата страна на славата изминатиов викенд.

img

Пејачката на еден настап газдите ја терале да пее цела вечер иако договорот бил таа да отпее само три блока на песни за хонорар од 8 илјади евра.

Револтираните момци ја спречиле Пријовиќ да си замине откако таа си ја завршила својата работа.

-Александра веќе неколку пати има настапувано во тој ноќен клуб чии сопственици се момците што ја држеле пејачката, но претходно немало вакви слични инциденти, последниот пат таа настапила за сума од 6 илјади евра и исто толку земала бакшиш, вели изворот.

Facebook impact:

Објавено вторник, 16 мај 2017 08:40:00
Напишано од Виолета


Последни вести