Комбе влета во кабина на патарината Глумово

Комбе со скопски регистерски ознаки денес околу 13 часот удрило во кабина на патарината Глумово пред Скопје. Од полицијата за Курир информираат дека полициски, противпожарни и екипи на Итна медицинска помош се на терен, по што се очекуваат повеќе детали.

img

Facebook impact:

Објавено вторник, 05 септември 2017 02:48:00
Напишано од емилија