Македонската полиција на нозе: Маж исчезна среде бел ден

На први септември околу 16 часот и 30 минути изчезнал маж од Крушево.

img

Полицијата денеска информира дека добила пријава дека од засега непознати причини од својот дом во непознат правец се оддалечил 84-годишниот Р.С

Се преземаат мерки за пронаоѓање на старецот.

Facebook impact:

Објавено недела, 03 септември 2017 02:00:00
Напишано од емилија