Трагедија за Бадник во Скопје!

Трагедија се случи вчера вечер за Бадник во Скопје, жена изгоре во својата куќа. 

img

Полицијата информира дека  било пријавено дека во 13 часот и 25 минути во село Буковиќ од засега непознати причини избувнал пожар во куќата на 49-годишниот Р.Б.  при што целосно биле изгорени приземјето и кат, каде била неговата мајка.

Се работи за 83-годишната М.Б. која била пронајдена почината

Facebook impact:

Објавено сабота, 07 јануари 2017 11:29:00
Напишано од виолета