Трагедија за Божиќ во Прилеп!

Во 15 часот и 45 минути во Прилеп поточно во објект од поранешно инфективно одделение, било пронајдено починато лице.

img

Смрт била констатирана од страна на лекар од Итната медицинска помош, а увид на местото на настанот извршиле Јавен обвинител и увидна екипа од Полицијата.

Било констатирано дека се работи за 26-годишниот П.М. од Прилеп. По наредба на Јавен обвинител над телото на починатиот ќе се врши обдукција.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено недела, 08 јануари 2017 12:10:00
Напишано од виолета