Погледнете го ВИП салонот на „Филип Втори“

ВИП-салонот на нашиот најголем стадион делува отмено. 

img

 Во него утре вечер ќе се најдат челниците на УЕФА и ФИФА, клупските легенди на Реал и Манчестер, како и челниците на двата европски гиганти, заедно со претставниците на ФФМ, кој се грижи да биде беспрекорен домаќин на овој врвен спортски настан.

Погледнете како изгледа ВИП-салонот на „Телеком Арена“.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено понеделник, 07 август 2017 08:44:00
Напишано од Виолета