Тренерот на Ростов доби селфи од Ибрахимовиќ по натпреварот

Еден од членовите на стручниот штаб на тимот на Ростов веднаш по завршувањето на вчерашниот осминафинален дуел од Лига Европа побара селфи од Златан Ибрахимовиќ.

img

Во стил на голем обожавател еден од тренерите на Ростов се обиде да изнуди селфи од Ибрахимовиќ, а нормално во стил на голема ѕвезда неговата желба Швеѓанецот ја исполни.

Се вчитува прикажувачот на видео...

Facebook impact:

Објавено петок, 17 март 2017 06:47:00
Напишано од sasho


Последни вести