Еве каква честитка си доби Борко Ристовски од неговата сакана

Македонскиот ракометен репрезентативен голман Борко Ристовски денес слави роденден. Меѓу бројните честитки кои пристигнаа на адреса на „министерот за одбрана“, веројатно најмилата и најдрага е онаа од неговата сакана Николина.

img

„Среќен роденден на личноста која најмногу ја сакам на овој свет. Тој е најдобрата личност што некогаш сум ја сретнала и благодарна сум на сето она низ што минуваме“ – напиша Нина во својот роденденски статус.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено четврток, 02 ноември 2017 03:09:00
Напишано од Вероника


Последни вести