Се случи тешка сообраќајка кај Саем

Сообраќајна несреќа се случи пред малку на мостот во близина на Скопски саем. Од сообраќајката има повредени лица и материјална штета.

 

img

Во сообраќајката учесвуваа две моторни возила, односно такси возило марка „рено“ и автомобил марка „форд фиеста“.

 

Facebook impact:

Објавено среда, 04 јануари 2017 08:56:00
Напишано од elenaM