Пожар на паркинг во Атина

Два автомобили се целосно уништени, а уште три се сериозно оштетени во пожар што попладневно избувна на отворен паркинг на ридот Стрефи во Атина.

img

Претставник на противпожарната бригада соопшти дека властите се сомневаат оти пожарот бил подметнат и започната е истрага за инцидентот.

Facebook impact:

Објавено среда, 17 мај 2017 08:27:00
Напишано од sasho


Последни вести