Дневен хороскоп за 01.03.2017: Бикот ќе има среќа во љубовта, Вагата збунета, Јарецот среќен

Бикот ќе има среќа во љубовта, Вагата збунета, Јарецот среќен...

img

ОВЕН

Работа: Не смеете да бидете вознемирени поради работата. Голем организатор сте и сите очекуваат од ва да бидете стабилни. Избегнувајте ризични вложувања.

Љубов: Големи промени во врската. Убаво познанство со личност од сферата на политиката.

Здравје: Кивавица

БИК

Работа: Одличен ден. Иако околу вас е хаос и неодреденост, за многу може да биде работен почеток кој ветува. Парите ќе ви стигнат преку женска личност во знакот на Лав или Рак.

Љубов: Биковите родени во првата декада ќе имаат среќа во љубовта денс.

Здравје: Солидно

БЛИЗНАЦИ

Работа: Ова е ден кога немате сила, почекајте друг ден.

Љубов: Имате убав однос со партнерот. За слободните старата љубов може повторно да затропа на врата.

Здравје: Се грижите за своето семејство. Уживате во топлината на домот.

Објавено вторник, 28 февруари 2017 9:17:00
Напишано од Емилија