Дневен хороскоп за 24.02.2017: Вагата ќе заработи, Овенот флертува, нови познанства за Стрелецот...

Погледнете го  хороскопот за 24.02.2017

img

ОВЕН

Работа: Не сте претерано оптеретени денес. Може да се појави некој со кој не сте ги расчистиле сметките но и тоа може да го решите.

Љубов:Во опуштено друштво,преку кругот на пријатели нова прилика за флерт.Размислете и за правите долги љубовни врски.

Здравје: Без поголеми проблеми

БИК

Работа:Денес ќе ја постигнете вашата цел. Може да ви се пружи нова работна понуда. Добар ден за оние чија работа е поврзана за компјутерска работа.

Љубов:Задоволни сте, сакате да се опуштите со саканата личност на некое јавно место.

Здравје: Проблем со штитната жлезда

БЛИЗНАЦИ

Работа: Денес ќе донесете некоја важна одлука дали да соработувате со некого или не. Свртете се кон позитивниот став.

Љубов: Може да запознаете интересна личност во теретана или некој центар за рекреација. Што ви треба повеќе од добра забава и дружење.

Здравје: Денес ќе се чувствувате одлично!

Продолженијата на следната страна:

Објавено четврток, 23 февруари 2017 9:13:00
Напишано од Емилија