Мажите во овој знак најмногу изневеруваат, а жените се сексуално најактивни

 

Водолијата е хороскопскиот знак кој најверојатно би го изневерил својот партнер. Причина повеќе за загриженост иако не сте премногу склони да верувате во хороскоп е тој што до овој заклучок не се астролози туку тим кој стои зад апликацијата за склопување вонвбрачни врски Викторија Милан.

 

img

 

Имено,резултатите од истражувањето покажуваат дека по најневерните Водолии,шансите за неверство опаѓаат со следниот ред на знакови: Риба,Овен,Бик,Близнаци,Јарец,Лав и Девица имаат ист изглед за невера а редоследот го продолжуваат Вага,Шкорпија и Стрелец.

 

Facebook impact:

Објавено среда, 11 јануари 2017 02:00:00
Напишано од Емилија