Ова се тајните на хороскопските знаци

Дали некогаш ве интересирало какви желби има вашиот партнер, а не сака да ви ги каже? Сега можете да дознаете кои се тие тајни желби на луѓето, само по основа на нивниот хороскопски знак.

img

Овен – Сака секогаш да биде прв во се, да победува и да ги води другите

Бик – Сака да бите материјално згрижен, да поседува работи и да се ослободи од стравовите

Близнаци – Тие сакаат да го имаат вистинскиот одговор на секое прашање и да им се допаѓаат на другите луѓе

Рак – Сака да ја пронајдат правата љубов во животот, да сакаат и да бидат сакани

Лав – Лавот сака да владее со светот, да го обожаваат и да живеат живот на висока нога

Девица – Сака да биде херој и да освојува со своето знаење и интелект

Вага – Да бидат сакани и да сакаат, и да живеат во вечен склад

Шкорпија – Сакаат да има потполна контрола над се

Стрелец – Сакаат да успеат и на тој начин се да остварат

Јарец – Сакаат да успеат по било која цена, независно од другите.

Водолија – Сакаат да бидат сакани искрено, топло и верно

Риби – Сакаат да го добијат она што го заслужуваат и ништо друго

Facebook impact:

Објавено понеделник, 08 мај 2017 06:03:00
Напишано од sasho


Последни вести