Мајки тинејџерки (фото)

Во 2009-та година во Америка започна реалити шоуто “Мајки тинејџерки“ каде беше снимен животот на неколку малолетни мајки. 

Каков е вашиот став на оваа тема?

 

1. Maci Bookout

2. Catelynn Lowell

3. Farrah Abraham

4. Amber Portwood

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

Facebook impact:

Тагови:

Објавено четврток, 10 јануари 2013 17:15
Напишано од admin
Барај

Последни вести