Автомобил се преврте кај Порта Македонија

Loading...

Вчеравечер сообраќајна незгода се случила кај Порта Македонија во центарот на Скопје.
Според објавеното видео, на местото на сообраќајката имало превртено едно возило, додека пак полицијата вршела увид на местото.


Присутна била и Брзата помош.

loading...
Loading...