Аделина Тахири објави слика од „нејзиното ново бебе“

Loading...

Аделина Тахири објави слика од „нејзиното ново бебе“

Во својот најнов пост оваа наша инфлуенсерка се пофали со своето ново куче. Таа има над четири стотини илјади следачи на Инстаграм и редовно објавува фотографии од тоа како го „живее“ животот. Последната фотографија веднаш стана хит меѓу обожавателите.

View this post on Instagram

My new Baby (fluffy boy) Simba 🦁

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...