Адел ја диктира модата: Овој фустан ќе биде летен тренд број 1!

Loading...

Кога Адел ќе објави нешто на својот профил, целиот Интернет се крева на нозе. Пејачката по 6 месеца медиумски молк, конечно ги почести следбениците на Инстаграм со фотографија која собра голем број лајкови.
Таа се пофалила со линијата што ја довела до совршенство и со фустан што одлично ѝ стои. На нејзините обожаватело несомнено им се допаднало тоа што го виделе, судејќи според бројот на коментари што ги добила оваа објава.

loading...