Актерката Ленак (41) си го одзела животот

Loading...

Актерката и режисерка Милиана Ленак (Додевска) завчера претпладне си го одзела животот, скокајќи од зграда.
Информацијата ја потврдиле и од МВР. Оттаму каќале дека трагичниот настан се случил на 20.12 2019 година во 11и30 часот.
Оваа актерка и режисерка имаше 41 година. Медиумите јавуваат дека била самохрана мајка, а зад себе остави малолетна ќерка.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...