Актерката од „Ќерките на Фазилет” со шлиц до препоните и деколте до папокот позираше со сопругот

Loading...

Убавата Хазан или актерката Дениз Баусал која ја гледаме во „Ќерките на Фазилет“, позираше со својот сопруг со деколте до папокот, а шлиц до препоните.
Актерката пали и жари на Инстаграм каде има 3 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Deniz Baysal Yurtcu (@denizbaysal_) on

loading...