Актерот е заљубен до уши: Игор објави фотографија со новата девојка, а кога ќе дознаете како ја опиша ќе се стопите

Loading...

Изминатиов период најмногу внимание привлекува новиот пар – актерот Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова.
Секоја нивна објава на социјалните мрежи добива голем број на лајкови и коментари. Вчера на својот Инстаграм профил Игор објави нивна заедничка фотографија во чиј опис напиша „Мојата девојка“.

 

View this post on Instagram

 

My girl…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on


Објавата веднаш стана вирална и има илјадници лајкови за само неколку часа.
Денеска објави уште една фотографија од својата сакана додека се искачува по планина, а во опис напиша: „Среќа.“

 

View this post on Instagram

 

Среќа…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

loading...