Албанската Мис Универзум со другари брутално претепа сооученик (видео)

Loading...

Трејси Сејдини која во јуни е избрана за најубава Албанка деновиве се соочува со губење на титулата откако на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како таа учествува во насилство. Настанот се одигрува во нејзиниот град Елбасан и детето што е нападнато за среќа поминало со полесни повреди.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...