Александра ги остави сите без здив: Во вакво секси издание досега се нема појавено

Слатка, мила и згодна. Вака до сега се опишуваше изгледот на Александра Пријовиќ.
Но, со новите фотографии пејачката ги излуде сите. Никогаш не била посекси.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.