Александра е вистинска убавица, но сега погледнете како изгледа нејзината мајка

Александра Пријовиќ е една од најпопуларните пејачки и за кратко време ги освои срцата на сите.
Таа порасна заедно со својата мајка Борка Михајловиќ, која од нејзиниот татко Недељко Пријовиќ се разведе кога Александра имала само три години.

 

View this post on Instagram

 

Bokica,Zonanica i Akica❤?

A post shared by ?? (@borkamihajlovic_fanpage) on


Затоа денес пејачката постојано истакнува дека на својата мајка и е многу благодарна за големата пожртвуваност за неа, бидејќи не живееле во раскош, но секогаш се обидувала Александра да има се’ што и треба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?? (@borkamihajlovic_fanpage) on


Борка исто така е пејачка и од пеење во кафеани заработувала и ја издржувала својата ќерка како самохрана мајка.
Тие двете изгледаат како да се сестри.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.