Александра Накова доби венчален прстен за својот роденден

Македонската старлета, Александра Накова која денес го слави својот роденден доби уникатен подарок. Имено таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа прстен кој наликува на венчален. … Продолжи со читање Александра Накова доби венчален прстен за својот роденден