Александра Пријовиќ блесна во невестински фустан со длабоко деколте

Пејачката Александра Пирјовиќ денеска се мажи со синот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ.
Во домот на Лепа Брена денеска е највесело, а младенците се упатија кон црква каде што ќе го кажат судбоносното „ДА“.


Пејачката изгледа како од бајките, а прославата со нетрпение ја очекува целиот Балкан.

Пронајдете не на следниве мрежи: