Александра Пријовиќ како модна блогерка од Монте Карло: Еве како се забавува

Loading...

Александра Пријовиќ ги полни батериите во Монте Карло, од каде што ги поздрави своите следбеници со фотографија и видеоклипче кои посебно им се допаднаа на обожавателите на снаата на Лепа Брена.
Имено, пејачката позира во комбинација која е апсолутен хит оваа сезона – модерно здолниште и бела маица, заврзана во јазол – а омилена им е и на трендсетерките, па токму затоа многумина ги потсети на познатите инфлуенсерки, кои во слични комбинации позираат за својот инста-ѕид.

 

loading...