Александра Пријовиќ, прозборе за предбрачниот договор

Loading...

Српската пејачка Александра Пријовиќ на 21 јуни ќе стапи во брак со посинокот на Лепа Брена и син на Боба Живојиновиќ, Филип Живојиновиќ, а веќе потпишаа предбрачен договор.
– „Се уште немаме разговарано на таа тема. Мене ми е сеедно, таа одлука ќе ја препуштам на Филип. Ако тој сака и јас би сакала да потпишеме предбрачен договор, изјави Алксандра за „Ало“.

loading...