Александра Пријовиќ хитно пренесена во болница, направен е тест за коронавирусот

Естрадата е во паника, откако Стеван Радивојевиќ, фризерот на Цеца и Анастасија кој присуствуваше на забавата по повод раѓањето на Жељко, откри дека е позитивен на коронавирус.
Александра Пријовиќ која исто така беше на забавата кај Ражнатовиќ одлучи да се тестира на корона.
„Немам симптоми, но ќе се тестирам на корона“ изјави Пријовиќ по овој повод.
Потсетуваме, семејството Ражнатовиќ исто така се тестираше, но сите се негативни.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.