Александра Пријовиќ хитно пренесена во болница, направен е тест за коронавирусот

Loading...

Естрадата е во паника, откако Стеван Радивојевиќ, фризерот на Цеца и Анастасија кој присуствуваше на забавата по повод раѓањето на Жељко, откри дека е позитивен на коронавирус.
Александра Пријовиќ која исто така беше на забавата кај Ражнатовиќ одлучи да се тестира на корона.
„Немам симптоми, но ќе се тестирам на корона“ изјави Пријовиќ по овој повод.
Потсетуваме, семејството Ражнатовиќ исто така се тестираше, но сите се негативни.

loading...