Алис во земјата на порн*графијата! Сопругата на поранешната ѕвезда на Ливерпул развила сериозен бизнис: За 9,99 долари можете да ги гледате нејзините еротски претстави

Loading...

Алис Гудвин, сопругата на поранешната ѕвезда на Ливерпул, Џермејн Пенант, направила своја веб страница на која фановите плаќаат 9,99 долари месечно, за да добијат пристап до нејзината спална соба.
Алис веќе долго време се занимава со таа работа, а пред неколку месеци избил голем скандал на Островот, кога на една од секс снимките се нашол и нејзиниот сопруг.
Пенант имал блескава кариера во Арсенал, Ливерпул и Бирмингем, но бил проблематичен. Своевремено се “запишал во историјата” како прв играч во Премиер Лигата кој на терен излегол со мерач за алкохол во крвта, по еден судир кој го предизвикал пијан. Моментално игра во полупрофесионалниот клуб Билерикеј таун.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...