Алис во земјата на порн*графијата! Сопругата на поранешната ѕвезда на Ливерпул развила сериозен бизнис: За 9,99 долари можете да ги гледате нејзините еротски претстави

Алис Гудвин, сопругата на поранешната ѕвезда на Ливерпул, Џермејн Пенант, направила своја веб страница на која фановите плаќаат 9,99 долари месечно, за да добијат пристап до нејзината спална соба.
Алис веќе долго време се занимава со таа работа, а пред неколку месеци избил голем скандал на Островот, кога на една од секс снимките се нашол и нејзиниот сопруг.
Пенант имал блескава кариера во Арсенал, Ливерпул и Бирмингем, но бил проблематичен. Своевремено се “запишал во историјата” како прв играч во Премиер Лигата кој на терен излегол со мерач за алкохол во крвта, по еден судир кој го предизвикал пијан. Моментално игра во полупрофесионалниот клуб Билерикеј таун.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.