Американската војска ке обзнани дека постои вонземен живот и имало средби?

Loading...

Се очекува Пентагон да потврди пред Конгресот на САД на 1 јули 2021 година постоењето на вонземен живот.

Се очекува исто така Пентагон и да информира какви се операции се преземени во врска со ова.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...