Анабела објави фотографија без шминка, а 11 години помладиот сопруг и упати само два збора за кои зборуваат сите

Loading...

За српската пејачка Анабела и нејзинот сопруг, летото се уште не завршило.
Тие со малата ќеркичка се на летување во Грција, каде пејачката објави фотографија на која таа нема ни трошка шминка ниту фотошоп.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anabela (@anabelci) on


Со оглед на тоа дека Анабела има 45 години, никој не успева да и најде маана, па ни нејзиниот 11 години помлад сопруг кој остави коментар на фотографијата.
„Нејзиното величество… Мојата дама“ и и стави срце во коментар.

loading...
Loading...