Анабела ја покажа вајаната фигура во петтата деценија

Луна Ѓогани замина на одмор во Египет со своето момче Марко Миљковиќ, додека нејзината мајка Анабела Атијас е на друга дестинација.
Анабела на својот Инстаграм почнала да објавува провокативни фотографии на кои позира во костим за капење, а сега коментар ѝ оставила и нејзината ќерка Луна.

 

View this post on Instagram

 

Summer crazy mood images?

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on


„Вау“, кратко прокоментирала Луна на фотографијата на својата мајка, која добила голем број лајкови.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.