Анабела ја покажа вајаната фигура во петтата деценија

Loading...

Луна Ѓогани замина на одмор во Египет со своето момче Марко Миљковиќ, додека нејзината мајка Анабела Атијас е на друга дестинација.
Анабела на својот Инстаграм почнала да објавува провокативни фотографии на кои позира во костим за капење, а сега коментар ѝ оставила и нејзината ќерка Луна.

 

View this post on Instagram

 

Summer crazy mood images?

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on


„Вау“, кратко прокоментирала Луна на фотографијата на својата мајка, која добила голем број лајкови.

loading...